Kurumsal

Hakkımızda

1990 yılında BAŞAK İNŞAAT inşaat sektörü içerisinde ki inşaat-yapı malzemeleri alanında iş hayatına başlamıştır. Başarılı geçmişiyle yer aldığı inşaat sektöründe konusunda en iyi noktaya gelmiştir.

ÜÇ EL KİMYASAL VE İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ olarak 2003 yılında inşaat sektörü içerisinde bulunan madeni yağlar, kalıp yağları, endüstriyel yağlar üretimi ve satışına başlamıştır. İnşaat ve endüstri için özel kimyasallar alanlarında faal olan bir şirkettir.ÜÇ EL KİMYASAL , madeni ve endüstriyel kimyasallar için kalite, güvenlik ve çevre bakımına kendini adamıştır.

ÜÇ EL KİMYASAL’ın ticaret hayatında kurulduğu yıldan bu yana sektörlerinde sağlam ve güvenilir şekilde ulaştığı bugününün arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir üretim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

ÜÇ EL KİMYASAL hizmet ve üretim yapmış olduğu sektöründe kurumsal amaçlarını daha da yukarılara taşıyarak, sektöründe Türkiye’nin güvenilir önde gelen kuruluşlarından biri olmak için kararlılıkla çalışmaktadır.

Good Business Company, Live Better

Now. Think of your business / brand and try to personify it. Once you have a character in mind, try to identify its purpose.

Our Team Members

Nick Herber

Co-founder

Jimmy Carey

Developer

Jordan Barrows

Support

Lisa Angel

Designer

“Success is not final; failure is not fatal: It is the courage to continue that counts.”
John Carter
Businessman
“Successful people do what unsuccessful people are not willing to do. Don’t wish it were easier”
Lisa Martines
Housewife
“I owe my success to having listened respectfully to the very best advice, and then going away”
Mike Nelson
Web Developer